Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis z členské schůze dne 25.5.2015

1. 6. 2015

ZPRÁVA

------------

 

  1. Proběhlo projednání a porovnání nabídky od společnosti eSVe Stav s.r.o. obdržené dne 25.5. s ostatními postupujícími ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. a Schindler CZ, a.s.

 

  1. Hlasování přítomných 14 členů + 1 plná moc:

 

eSVe Stav s.r.o.                          11 hlasů

Schindler CZ, a.s.                      3 hlasy

ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. 1 hlas

 

Dále se přiklonilo k nabídce společnosti eSVe Stav s.r.o. pět dalších členů, kteří se ze schůze omluvili.

 

  1. Sekání trávy na našem pozemku. Gordana se pokusí oslovit společnost, která v okolí seká pozemky pro městkou část Prahy 10 a zjistí za jakých podmínek bychom nemohli využít jejich služeb. Dále na schůzi jeden ze členů nabízel kontakt na další společnost, se kterou má již zkušenost ohledně sekání a následné likvidace posekané trávy. Z tohto bodu vyplývá, že je již na naší zodpovědnosti sekání trávy na našem pozemku a musíme si tuto službu zajistit a jako družstvo hradit náklady s tím spojené.
  2. Vyvážení popelnic – na podnět paní Petříčkové byla řešena otázka četnosti vyvážení popelnic, které máme umístěné na jednom místě společně čtyři vchody. Popelnice patřící krajnímu vchodu má na sobě číslici 1, ostatní 3 – což by mělo znamenat četnost vyvážení za týden. Otázkou je jestli se za vyšší četnost vyvážení připlácí nebo jsou poplatky za odvoz popelnic dané na osobu za měsíc bez ohledu na četnost vyvážení. Gordana / Květa přislíbily prověření této věci na Universal holding popř. u Pražských služeb. Podle zjištěných informací případně nastane řešení této situace s představenstem z krajního vchodu, který má četnost vývozu nastavenou jinak než ostatní vchody.

 

V Praze dne  25.5.2015

Zapsala: Vlasta Marešová